SEO’nun Maliyeti Nedir?

SEO Çalışmalarında Fiyatlandırma

Televizyon, dergi, gazete vb. reklam yöntemleriyle kıyaslandığında SEO hem daha ekonomik hem de çok daha nitelikli müşteriler kazandırmaktadır.

SEO çalışmalarında fiyatlar; belirlenen anahtar kelimeler ve sonrasındaki rekabet – fayda analizine göre belirlenmektedir. Az rekabet, orta rekabet, çok rekabet ve ileri düzey rekabet olmak üzere kademeli rekabet vardır ve rekabet arttıkça SEO için yapılacak işlemlerin kapsamı da aynı boyutta artmaktadır. Bu durum da fiyatlara yansımaktadır.

SEO çalışması için belirlenen fiyat kapsamında seo hizmeti / danışmanlığı, çeşitli rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları, backlink alım faaliyetleri, eğer gerekiyorsa yeni alan adları alımları ve bu alanlar üzerinde site kurulumları bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

çayyolu diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida basın bülteni ajansı Lady era Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara gold longda ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala
Call Now Button0 850 840 16 84