SEO’da Süreç Nasıl İşlemektedir?

SEO hizmeti; belirli anahtar kelimeler üzerine yapılan bir çalışmadır. Bir web sitesinin tüm kelimelerde ilk sayfada bulunması imkansızdır. Ankara SEO olarak çalışma başlangıcında; kurumunuzun faaliyet alanını en iyi şekilde yansıtan ve dönüş oranı en yüksek olabilecek kelimeler belirlenir; bunların lokal veya ülke bazındaki ortalama arama sayıları raporlanır.

Anahtar kelimeler belirlendikten sonra yapılacak SEO çalışmaları ikiye ayrılır : Site İçi SEO ve Site Dışı SEO. Bu iki aşama birbirini bütünlemekte ve birinin eksik kalması SEO’yu olumsuz etkilemektedir.

Site içi SEO öncelikle çalışma başında belirlenen anahtar kelimelerle uyumlu olacak şekilde sitenin ve site kodlamasının modifiye edilmesi şeklinde tarif edilebilir. Sitenizin arkaplan kodlaması gayet temiz ve arama motorları tarafından anlaşılabilir olmalıdır.

Site dışı SEO çalışması genel olarak web sitenizin farklı web siteleri tarafından tavsiye edilmesi, bilgi vermesi, yönlendirmesini kapsamaktadır. Bu aşamada sitenize dış bağlantılarla destekler sağlanıyor.

SEO alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Netobil Medya; tüm bu süreçleri alanında uzman kadrosuyla profesyonel bir şekilde yönetmekte ve en kısa sürede çalışmayı tamamlamaktadır.


SEO konusunda yüzden fazla referansa sahip Netobil Medya’dan teklif almak için bizleri arayabilir veya info@netobilmedya.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

çayyolu diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida basın bülteni ajansı Lady era Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara gold longda ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala
Call Now Button0 850 840 16 84