Google Haritalara Kayıt

Ankara Google Maps Kayıt Hizmeti

Google; dünyanın en büyük arama motorudur ve saniyede milyonlarca arama sorgusu yapılmaktadır. Bu kullanım oranıyla paralel olarak harita ve lokasyon bazlı uygulamalarda Google Haritalar kullanım oranı olarak ön plana çıkmaktadır. Google etkisinin farkıdna olan firmalar iletişim ve adres bilgilerini Google Maps kaydı yaparak en geniş şekilde potansiyel müşterilerine ulaştırmakta ve müşterilerinin kendilerine erişimini kolaylaştırmaktadır.

Google Maps kaydı yapan firmalar; kendilerini sadece masaüstü erişimde değil mobil erişimde de müşterilerine açabilirler. Özellikle marka bilinirliği az olan yerel işletmeler mutlaka Google haritalar kaydı yapmalıdırlar.

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Firmanızın iletişim bilgilerini (adres, telefon, çalışma saatleri, faaliyet alanı) tarafımıza ilettikten en geç 12 saat içerisinde Google haritalara başvurunuzu gerçekleştiririz. Fakat Google; eklenen firmaların gerçek olup olmadığını kontrol etmek ve çeşitli sahtekarlıkların önüne geçmek için firma adresinize doğrulama kodu gönderir. Doğrulama kodunun tarafınıza ulaşması ortalama 2-3 haftayı bulabilir. Bu doğrulama kodu geldikten sonra işlemin son aşaması tarafımızdan tamamlanır.


SEO konusunda yüzden fazla referansa sahip Netobil Medya’dan teklif almak için bizleri arayabilir veya info@netobilmedya.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

çayyolu diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida basın bülteni ajansı Lady era Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara gold longda ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala
Call Now Button0 850 840 16 84