Arama Motoru Optimizasyonu

Ankara SEO Ajansı, Ankara SEO Hizmeti

Search Engine Optimization, yani Arama Motoru Optimizasyonu’nun kısaltılmışı olan SEO ifadesi, hedeflenen anahtar kelimelerde Google başta olmak üzere arama motorlarında yüksek sıralarda görünmek için yapılan çalışmaları kapsar. Site İçi ve Site Dışı olmak üzere iki ayrılmaz süreçten oluşan SEO; bir web sitesi için en prestijli ve getirisi en yüksek olan pazarlama çeşididir.

Son İstatistiklere göre Google üzerinde arama yapan kullanıcıların %90’ı yaptıkları arama sonrasında ilk sayfada karşılarına çıkan internet sitelerini ziyaret etmekte ve sadece geriye kalan %10’luk kesim diğer sayfalardaki arama sonuçlarını incelemektedir. Dolayısıyla faaliyet gösterdiğiniz alandaki anahtar kelimelerde yüksek sıralarda yer alamadığınız takdirde potansiyel müşterilerinize erişme imkanınız bulunmamaktadır.

Verdiğiniz ürün/hizmetlerle ilgili arama sözcüklerinde müşteriniz sizinle ön sıralarda karşılaştığında, sunduğunuz hizmet ya da üründe çok tercih edildiğinizi düşünür ve ön sırada olmanızı tercih edilirliğinizle bağdaştırır. Bu durum da güvenilir olduğunuz algısını oluşturur.


SEO konusunda yüzden fazla referansa sahip Netobil Medya’dan teklif almak için bizleri arayabilir veya info@netobilmedya.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

çayyolu diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida basın bülteni ajansı Lady era Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara gold longda ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala
Call Now Button0 850 840 16 84