Adwords Uzmanı, Adwords Reklam Danışmanı

Ankara Adwords Uzmanı, Ankara Adwords Reklam Danışmanı

Adwords nedir? Adwords reklamları nerede görülür? Reklam modelleri nelerdir? Adwords’te maliyetlendirme nasıldır? Ankara SEO olarak bu yazımızda yukarıdaki soruların cevaplarını vereceğiz.

Arama motorları, kullanıcıların yaptıkları aramalarla ilgili en hızlı ve en ilgili sonuçları çıkarmaya çalışan araçlardır. Birçok arama motoru; çıkan arama ekranında iki sonuç getirir. Bunlardan biri organik sonuç, diğeri ise ücretli sonuçtur. Organik arama sonuçları sitemizde daha evvel bahsettiğimiz Ankara SEO işlemine, ücretli sonuçlar ise Search Engine Marketing ifadesinin kısaltması olan SEM’in alanına girmektedir.

Ankara SEO olarak belirtmeliyiz ki organik ve ücretli sonuçlar birbirlerine etki etmezler. Google Adwords, anahtar kelime hedeflemesi üzerine çalışmakta ve tıklama başı ödeme (maliyetlendirme) üzerine çalışır. Yani reklamlarınız görüntülendiğinde değil, tıklandığında ödeme yaparsınız.

ADWORDS REKLAMLARI NERELERDE GÖRÜLÜR?
Reklamlarınız sadece Google arama sonuçlarında değil, Google yayıncısı olan haber siteleri, bloglar, portallarda da gösterilir. Adwords metin reklamlarınız ayrıca Google iş ortağı olan AOL gibi sitelerde de görülür.

Adwords çalışmalarınız için Ankara Adwords Uzmanı’na ulaşabilirsiniz.

About the Author: cevher

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çayyolu diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida basın bülteni ajansı Lady era Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara gold longda ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala
Call Now Button0 850 840 16 84